Poniedziałek - pamięć 40 męczenników z Sebasty:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1,3,6
17.00 – 9 czas, Izobrazitielnyje, Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
Wrotek, Czwartek:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas: 1,3,6
17.00 – 9 czas, Izobrazitielnyje, Wieczernia, Powieczerije
Środa, Piątek:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1,3,6
17.00 – 9 czas, Izobrazitielnyje, Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
Sobota - wspomnienie zmarłych:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1, Boska Liturgia św. Jana Chryzostoma
17.00 – Wsienoszcznoje bdienije
Niedziela Św. Grzegorza Palamasa:
9.00 – Boska Liturgia św. Bazylego Wielkiego (cerkiew św. Dymitra)
17.00 – Czas 9, Wieczernia, Powieczerie (z czytaniem Akatystu św. Nektariusza z Eginy)
Wszystkie nabożeństwa, poza niedzilną liturgią, odbędą się w cerkwi św. Nektariusza.
...
Poniedziałek, Wtorek, Czwartek:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1
11.00 – Czas: 3,6,9, Izobrazitielnyje, Wieczernia
17.00 – Wielkie Powieczerie, kanon św. Andrzeja z Krety
Środa:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1
11.00 – Czas: 3,6,9, Izobrazitielnyje, Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
17.00 – Wielkie Powieczerie, kanon św. Andrzeja z Krety
Piątek:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1
11.00 – Czas: 3,6,9, Izobrazitielnyje, Boska Liturgia Uprzednio Poświęconych Darów
17.00 – Wielkie Powieczerie
Sobota:
5.00 – Połunoszcznica, Utrenia, Czas 1, Boska Liturgia św. Jana Chryzostoma
17.00 – Wsienoszcznoje bdienije
Niedziela:
9.00 – Boska Liturgia św. Bazylego Wielkiego
Wszystkie nabożeństwa odbędą się w cerkwi św. Nektariusza.
14.2.2021
|
Święto Spotkania Pańskiego
09.2.2021
|
Sobór Trzech Wielkich Hierarchów: Bazylego Wielkiego, G...
Poniedziałek – 18.01:
06.00 – Wlk. Czasy
09.00 - Wlk. Wieczernia z Boską Liturgiją św. Bazylego Wlk., Wlk. Pośw. Wody
17.00 - Wlk. Powieczerie, Utrenia
Wtorek – 19.01:
09.00 – Boska Liturgia, Wlk Poświęcenie Wody
Środa - 20.01:
Sobór św. Jana Chrzciciela
7.30 - Utrenia, Boska Liturgia
17.00 - Wieczernia
Czwartek - 21.01:
7.30 - Utrenia, Boska Liturgia
17.00 - Wieczernia
Wszystkie nabożeństwa odbędą się w cerkwi św. Nektariusza.
11.1.2021
|
Święto Obrzezania Pańskiego, Św. Bazylego Wielkiego
Środa - 06.01:
6.00 - Wlk.Czasy (cerkiew św. Nektariusza)
13.00 - Wlk. Wieczernia z Boską Liturgiją św. Bazylego Wlk. (cerkiew św. Nektariusza)
22.00 - Wlk. Powieczerie, Utrenia, Boska Liturgia (cerkiew św. Dymitra)
Czwartek - 07.01:
13.00 - Wieczernia (cerkiew św. Dymitra)
Piątek - 08.01:
Sobór Przenajświętszej Bogurodzicy
7.30 - Utrenia, Boska Liturgia (cerkiew św. Dymitra)
14.00 - Wieczernia (cerkiew św. Nektariusza)
Sobota - 09.01:
Ap. i pierwszego mcz. Stefana
7.30 – Utrenia, Boska Liturgia (cerkiew św. Nektariusza)
17.00 - Wsienoszcznoje bdienije (cerkiew św. Nektariusza)
Niedziela - 10.01:
9.00 - Boska Liturgia (cerkiew św. Nektariusza)
17.00 – Wieczernia, Powieczerie (z czytaniem Akatystu św. Nektariusza z Eginy)
29.12.2020
|
Noworoczna Boska Liturgia
W nocy 31 grudnia w naszym monasterze zostanie odprawiona Boska Liturgia.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć Nowy Rok od Eucharystii i wspólnej modlitwy za cały świat.
Porządek nabożeństw:
Czwartek - 31.12.2020 (cerkiew św. Nektariusza):
22.00 – utrenia, czasy
00.00 – Boska Liturgia
22.12.2020
|
Pamięć św. Spirydona Cudotwórcy, bpa Tremithus